URL: dbs.infoekspres.pl/?ABC_-_Mi%C4%99dzynarodowe_s%C4%85dy_arbitra%C5%BCowe%2C_czyli%3A_Kiedy_powsta%C5%82y_i_jak_dzia%C5%82aj%C4%85_%3F

Witamy w serwisie Infoekspres Polska !

Szanowni Państwo, informujemy Was, że od kilku miesięcy do odwołania nie publikujemy żadnych informacji z przyczyn finansowych. Z uwagi na potrzebę znalezienia stałego finansowania Polskich Mediów Niezależnych, obecnie prezentujemy Wam szeroką działalność gospodarczą, w tym prawną, którą zaczynamy prowadzić w ramach: Kancelarii PrawoMocny Spółka z o.o.

Narodowy Sąd Arbitrażowy - Sądowa Kancelaria Komornicza - Rejent, Mąż Zaufania Publicznego - Dziennikarskie Biuro Śledcze etc.

 

Ogłoszenie Narodowego Sądu Arbitrażowego
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc.

Wszyscy kandydaci na stanowiska Arbitrów - muszą być pokrzywdzeni przez tzw. system, czyli dokładnie przez wszelkiej maści tzw. urzędników, tym przykładowo: sędziów, prokuratorów, komorników, policjantów, lekarzy, urzędników miejskich i wiejskich etc.

Ogłoszenie Narodowego Sądu Arbitrażowego
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Policji Sądowej. Wymagania takie same, jak w 1 ofercie.

Oferty należy kierować do Kancelarii „PrawoMocny” - Narodowy Sąd Arbitrażowy, tel. +48 793 669 290, w dniach pon.-pt., od godz. 08.00-16.00

Ogłoszenie Sądowej Kancelarii Komorniczej
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Policji Komorniczej. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc.

Wszyscy kandydaci na stanowiska Policji Komorniczej - muszą być pokrzywdzeni przez tzw. system, czyli dokładnie przez wszelkiej maści tzw. urzędników, tym przykładowo: sędziów, prokuratorów, komorników, policjantów, lekarzy, urzędników miejskich i wiejskich etc.

Oferty należy kierować do Kancelarii „PrawoMocny” - Komornik Sądowy, tel. +48 793 669 290, w dniach pon.-pt., od godz. 08.00-16.00