Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Fenomen Witka polegał na tym, że samodzielnie dochodził do szeregu sukcesów. Był samoukiem. Grał na wielu instrumentach, śpiewał i komponował - o tym: co się dzieje w Polsce i na całym świecie ?
Dziś można z całą pewnością powiedzieć, że jego nagła śmierć 4 stycznia 2024 roku, w wieku lat 42 nie była naturalna.
W ostatnich dniach Witek mówił o wydaniu nowej płyty i o trasach koncertowych.
Swoją twórczość Witek opierał przede wszystkim na prawdzie. Jego cała twórczość dotykała polskich interesów narodowych, co w mojej ocenie - nie mogło się podobać, wszelkiej maści przebierańcom i zdrajcom Polski i Polaków.

Jedną z pierwszych piosenek, na którą się natknąłem i tak poznałem Witka - wszystkim polecam posłuchać. - Piotr Moskwa / Szczecin

*******************
Serce wolności (wideo)

nach oben